Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lyžování

 

Vrchlabí (3-6km)

 

Skiareál Strážné je moderní lyžařské středisko, situované v nadmořské výšce 800 m n.m., 6 km od Vrchlabí směrem na Špindlerův Mlýn (6minut autem). Areál je vybaven čtyřmi sjezdovými tratěmi všech stupňů obtížnosti, od modré až po černou.

 

 

Skikiareál Herlíkovice leží 3 km od města Vrchlabí (4minuty autem). Je zde 2x čtyřsedačková lanová dráha a 5x vlek 11,3 km zdejších sjezdových tratí a snowpark. Půjčovny, lyžařská škola včetně služby – hlídání dětí. Parkování zdarma. 

 

Skiareál Kněžický vrch nachází se u Vrchlabí (3minuy autem). Je zde třísedačková lanová dráha a Tatrapoma F. Používá se technické zasněžování. Půjčovna lyží a snowboardů, lyžařská a snowboardová škola, parkoviště zdarma, občerstvení, vhodné pro děti.

 

Špindlerův Mlýn (14 km)

 

Skiareál Špindlerův Mlýn - Svatý Petr - je nejznámější středisko zimních sportů v České republice. Lyžařký areál má vynikající podmínky jak pro sjezdové, tak pro běžecké lyžování. Denní i večerní lyžování, opravna a půjčovna lyží, sáně tažené koňmi, dětské lyžařské školy. Parkování zdarma.

 

Skiareál Horní Mísečky – Medvědín - je položené v klidné oblasti obce Vítkovice ve výšce 1 000 m n.m. a svou atmosférou je vhodné pro rodinnou rekreaci. Lanová dráha Medvědín, která vede do nadmořské výšky 1 270 m n.m., je ideálním spojením Horních Míseček se Špindlerovým Mlýnem. Večerní lyžování, dětská lyžařská škola snowboardová škola, snowtubingová dráha určená pro děti i dospělé. Je zde čtyřsedačková lanová dráha a pět vleků. Parkování zdarma.Lyžování Západní Krkonoše:

-         Benecko

-         Harrachov

-         Jilemnice

-         Rokytnice nad Jizerou

-         Vítkovice

 

Lyžování Východní Krkonoše:

-         Černý Důl

-         Horní Malá Úpa

-         Jánské Lázně

-         Pec pod Sněžkou

-         Svoboda nad Úpou